Ultimate Spider-Man 3.Sezon Tüm Bölümler

Merhaba TechnoVadi takipçileri bugün  Ultimate Spider-Man 3.Sezon tüm bölümlerini paylaşmaya başlayacağım. Biliyorum biraz geç kaldım (Ne birazı lan? Bildiğin 1.5 senedir bekliyoruz 😛 ) Fakat iyi nedenlerimin olduğunu düşünüyorum 😀 Önce Staj onun ardından hemen Ygs, Lys derken sonrada üniversitedeki vize, final, bütler derken pek ilgilenmedim blog ve siteyle. Aslında site 1 senedir faaliyette ama çoğunuz belkide bilmiyordu. Hatta hepiniz mi deseydim? Tek başıma yetişemiyorum ama :'( Neyse sizi daha fazla sıkmak istemiyorum. Yavaş yavaş blogger’ ı kapatmayı düşünüyorum ve oradaki hiti buraya aktarmayı planlıyorum. Galiba başka diyecek bir şey kalmadı 🙂 O zaman yavaş yavaş 3.Sezon’ u atmaya başlayayım. Nedersiniz?

İster aşağıdan direk izleyin isterseniz vk.com üzerinden izleyin. Bana sorarsanız vk.com üzerinden izlemeniz daha iyi 🙂 Vk üzerinden izlemek için tıklayınız!Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Ultimate Spider-Man 3.Sezon Tüm Bölümler” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*