Footer Logo Fligran

Assassin’s Creed Fiminin Setinden İlk Fotoğraf!

Assassin’s Creed setinden gelen ilk fotoğrafta Michael Fassbender yer alıyor.

Dünyada fenomen haline gelmiş popüler video oyunundan beyazperdeye uyarlanacak olan Assassin’s Creed için heyecanlı bekleyiş sürerken filmin ilk set fotoğrafı DMC Film‘den geldi.

Yönetmenliğini Justin Kurzel‘in üstlendiği fantastik yapımın ilk set fotoğrafında arkası dönük bir Michael Fassbender görüyoruz. Assassin’s Creed filmi oyunun senaryosuna olduğu gibi genetik kodunun kilidi kırması ile atalarının hatıralarına erişim sağlayabilen Callum Lynch’i temel alacak.

 

Macbeth filminde göz dolduran Michael Fassbender ve Marion Cotillard ikilisinin tekrar başrollerini paylaşacağı yapımın kadrosuna Muhteşem Yaratıklar’da Macon olarak boy gösteren Oscar ödüllü oyuncu Jeremy Irons ve kalplerde Harry Potter serisinin Deli Göz Moody’si olarak yer eden usta oyuncu Brendan Gleeson da yer alıyor. Filmde Irons, Cotillard’ın babasını canlandırırken Gleeson da Fassbender’ın babasını oynayacak. Filmin kadrosunda Ghostbusters filminde boy gösterecek olan Michael Kenneth Williams da bulunuyor.

Merakla beklenen film 23 Aralık 2016 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

Filmin konusunu merak edenler için ise;

Desmond Miles isimli bir barmen, ne olduğunu bilmeden büyük bir şirket tarafından kaçırılır. Atalarının anısını canlandırması için kendisi Animus adlı bir makineye bağlanmıştır. Şirketin amacı ise bu makine ile Desmond’ın Suikastçı atalarının anılarını canlandırarak şu anki döneme ait düşmanlarına karşı kullanabilecekleri çok güçlü ve tehlikeli eserlerin yerini öğrenmek ve onları geri almaya çalışmaktır. Atalarının anısını canlandırması sayesinde, onların dövüş sanatları da kendi damarlarına işleyecektir.

 

Aydın Bekoğlu

İstanbul Esenyurt Üniversitesi 2 Yıllık Bilgisayar Programcılığı mezunu. Şuan Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümünde okumakta olan ve hala ne istediğine tam olarak karar verememiş bir insan oğlu.

One thought on “Assassin’s Creed Fiminin Setinden İlk Fotoğraf!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir