Sony PlayStation 4 Pro’ nun İçini Açtırdı!

Ülkemizde 1700 TL fiyat etiketiyle 10 Kasım 2016′ da çıkan PlayStation 4 Pro’ nun İçi Açıldı. Sony her sene olduğu gibi bu senede Playstation’ ın yeni sürümünün çıkmasından hemen sonra konsolun içini açtırdı. Sizi bilmem ama ben videoyu izlerken çok keyif aldım 🙂 Videoda yavaş yavaş Playstation 4 pro’ un sökülmesini görüyoruz. Aklıma direk şey geldi acaba 2.5 inç harddisk yerine “ssd” taksam konsol çalışır mı :/ Bence çalışır hatta performansı dahada iyi olur. Sizcede iyi olmaz mı? Neyse lafı fazla uzatmadan sizleri videolarla baş başa bırakıyorum. Keyifli izlemler!

İlk olarak , VirtualFutureTV isimli YouTube kanalının videosunu aşağıya bırakıyorum. Videoda konsolun “CUH-7016B” modelini söküyorlar. Aslında buna demontaj demek daha doğru. Bu arkadaşla bu işte cidden profesyoneller. Kanallarına bir göz atmanızı öneririm. Neyse siz videoyu izleyin.

Buda Sony’ nin çekmiş olduğu video. Bu video daha detaylı ama izlemeye geçmeden önce hatırlatmamda fayda var. Videonun dili japonca fakat üzülmeyin ingilizce altyazıda koymuşlar. Bu arada videonun altyazıyı seçeneğini açmayı unutmayınız!  Video’ yu sony’ nin mekanik tasarım yönetmeni olan Keiichi Aoki çekmiş. Eğer harddisk değiştirmek veya boyutunu yükseltmek istiyorsanız bu video tam size göre 🙂 Bakalım Sony reis “PlayStation 4 Pro” nun içini nasıl açtırmış.

Red Dead Redemtion 2 Trailer

Aydın Bekoğlu

Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi, 21 yaşında. Bilgisayar ve Teknolojiye ilgi duyan fakat hala istediğini tam olarak başaramayan bir genç!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*